KURUMSAL

Hakkımızda

  İnsan ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan ve kendini teknolojiye uygun yeni yatırımlarla sürekli geliştiren BAY M SAĞLIK yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2015 yılında kurulmuştur.

  Sağlık sektöründe başladığı faaliyetlerine Türkiye ve dünya pazarında kendini kanıtlamış ve kalitesinden ödün vermeden hızlı bir şekilde büyüyerek alanının en iyisi olmak için çabalamaktadır. Kısa sürede gerçekleşen bu büyüme ile sağlık sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır.

  Şirketimiz bugün 10.000 m2 kapalı alanda, her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

  BAY M SAĞLIK insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısı ile bebek bezi, hasta bezi ve laminasyon pazarında gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafındaki kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

  Uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden zamanında  ve uygun maliyetle satın alma hedefinden  malzeme tedariğine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine  doğru ve emin adımlarla ilerlemektir.